درباره ما
مجموعه رستوران های زنجیره ای روما از اواخر سال 1385 با آگاهی از خواسته های نوین مشتریان و محدودیت های بازار در حوزه های مختلف ( تکراری بودن منو رستوران ها و فست فودها، قیمت سرسام آور ماشین آلات این صنعت، محدودیتهای کیفی و کمی املاک استیجاری و ... ) فعالیت خود را با تحقیق، تمرکز و اختصاص مدت زمان زیادی در خصوص مطالعه طرحهای کارشناسی در حوزه های فوق الذکر آغاز نمود.
آبان ماه 1386 نخستین شعبه روما در محدوده ونک تهران با انتخاب منویی متشکل از انواع غذای ملل در قالب پیتزا و ساندویچ با در نظر گرفتن ذائقه ایرانی و انتخاب شیوه ارائه Takeaway شروع به فعالیت نمود.
استقبال بی نظیر مشتریان هیات مدیره را بر آن داشت تا فاز دوم فعالیت خود را نیز آغاز نماید.
بهمن 1387 کارخانه روما با انتخاب مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات و بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در زمینی به مساحت 1000 مترمربع به منظور ارائه سرویس یکپارچه به شعب افتتاح گردید. همزمان نیز تحقیق، تولید و نگارش بیش از 1000 صفحه دستورالعمل در حوزه های مختلف با الگوبرداری از نمونه های خارجی همچون مک دونالد ، KFC ، Subway ، Pizza Hut و ... با در نظر گرفتن محدودیت های کشورمان و اعزام تیم های کارشناسی به کشورهای حوزه خلیج فارس به منظور بررسی نزدیک و دقیق برندهای فوق الذکر با برگزاری جلساتی در دفاتر نمایندگی ایشان در دستور کار قرار گرفت.
در سال 1391 برخلاف بسیاری از همکاران و رقبا و در بهبوهه افتتاح های بی حساب و کتاب رستوران ها توسعه کمی و افتتاح شعب جدید به منظور بازبینی و تقویت کلیه زیر ساخت ها متوقف گردید . باور هیات مدیره در آن سال مغایر با توسعه طولی مجموعه بود . در نیمه دوم سال 92 پس از تکمیل امکانات مورد نیاز فاز جدید افتتاح شعب در تهران و شهرستانها شروع شد. گسترش استفاده از ماشین آلات، به روز کردن امکانات سردخانه ها و بهره گیری از خطوط مدرن بسته بندی به منظور سرویس دهی به شعب علی الخصوص در شهرستان ها از جمله تغییراتی بود که در این مدت بدان پرداخته شد.